Ekoludki

październik 2021

DZIEŃ MARCHEWKI

Niedziela, 17 października 2021 r.   ( 14:11 )

Teatrzyk

Niedziela, 17 października 2021 r.   ( 14:08 )

Dzieci z grupy EKOLUDKI przygotowały przedstawienie na podstawie wiersza J. Brzechwy „Na straganie.”

Owocowe szaszłyki

Piątek, 8 października 2021 r.   ( 15:42 )

Sadzimy krokusy

Czwartek, 7 października 2021 r.   ( 14:07 )

Za oknem Złota Jesień, więc korzystając z pogody sadzimy krokusy :) Zanim przystąpiliśmy do sadzenia, dowiedzieliśmy się jakie warunki powinny mieć cebulki kwiatów, aby urosnąć. Efekty naszej pracy widoczne będą dopiero wiosną, ale już dziś sadzenie krokusów sprawiło nam wiele radości  smiley

GIMNASTYKA

Czwartek, 7 października 2021 r.   ( 14:03 )

Gimnastyka fajna sprawa, dla nas wszystkich to ZABAWA smiley

Ścieżka sensoryczna

Czwartek, 7 października 2021 r.   ( 13:56 )

EKOLUDKI lubią jesień, więc korzystając z jej darów stworzyły ścieżkę sensoryczną. Wykorzystały do niej szyszki, patyki, kukurydzę, liście, kasztany, kamyki oraz korę. Największe wrażenia zapewniły szyszki :) Dla dzieci korzystanie ze ścieżki stanowi zabawę, jednocześnie jest to sposób na poprawę motoryki dużej, rozwój wyobraźni dotykowej oraz poprawę równowagi i koordynacji ruchowej. Stymuluje także receptory nerwowe na stopach.